top of page

Relaxatie - meditatie "goed omringd zijn"

wo 07 okt

|

TILIA Levensbegeleiding

Elke week een uurtje relax- en meditatietechnieken leren en onderhouden. Een verademing voor jezelf!


Registratie is afgesloten
Relaxatie - meditatie "goed omringd zijn"
Relaxatie - meditatie "goed omringd zijn"

Tijd en locatie

07 okt 2026, 16:00 – 17:00

TILIA Levensbegeleiding, Stadionstraat 76, 2020 Antwerpen, België

Andere datums

Over het evenement

Op woendagnamiddag maken we tijd voor onszelf en leren we relaxatie- en meditatietechnieken in een kleine groepssessie.

Voor de week van de geestelijke gezondheidszorg werken we rond het thema "goed omringd zijn".

We starten met ademhalings- en spierontspanningsoefeningen. Hierna volgt een concentratieoefening die doorloopt in een geleide visualisatie. De relaxatiemeditaties kunnen los van elkaar gevolgd worden. Je kan ze ook beschouwen als een traject op weg naar jezelf.


Praktisch: binnenkomen kan vanaf 15:45, we starten om 16:00. De meditatiesessies vinden plaats in de praktijkruimte, dus plaatsen zijn beperkt.

Meebrengen: notitieboek, schrijfgerief, gemakkelijke kledij, warme sokken voor comfort.

Els begeleidt deze meditaties vanuit haar ervaring met meditatieve technieken. Jouw eigen beleving staat centraal.


Tickets

  • Vijfbeurtenkaart relax-med

    Hiermee kan je vijf keer deelnemen aan de relaxatie-meditatie-sessies bij Mind Body Matters. Zowel in de voormiddag als in de namiddag. Je vijfbeurtenkaart ontvang je bij je eerste sessie. Je kan deze vijfbeurtenkaart vooraf betalen door het bedrag over te maken naar rekening nummer IBAN BE15 0017 6121 2630 ten name van Els Severyns - TILIA Levensbegeleiding. Betalen kan ook ter plaatse cash of via de app.

    Van € 40,00 tot € 50,00

    Verkoop geëindigd op
    • € 50,00

    • € 40,00

    Deel dit evenement

    bottom of page